Müşterilerime Sağladığım Faydalar

Satarken Müşterilerime Sağladığım Faydalar

Arsa satıcısına sağladığım faydalar nelerdir?
1. Satılması istenilen arsanın ilk olarak, aşağıda belirtilen etkenlerin nazarında pazarda edebileceği doğru fiyatın tespitini yaparım.

A)Satmak istediğiniz arsanın ana merkezlere yakınlığı, -Ticaret merkezlerine(çarşı, arasta, iş hanları, kafeler vs. -Resmi Kurum binalarına (adliye belediye valilik özel idare vs. -Ulaşım kolaylığı(duraklara yakınlık, dolmuş güzergahı vs. -İmar planı sınırları (sanayi bölgesi, kurumlara tahsisli alanlar, ticari alanlar vs.

B)Yakın zamanda gerçekleşen Emsal satışların analizi

C)satılması istenen arsanın hangi amaca hitap edeceği

D)İmar planı

E)Arsanın eğimi

F)Ruhsatlandırma aşamaları

G)yapılacak olan inşaatın maliyeti ve satış rakamı beklentisi

H)Gelecek öngörüsü

2. Her toprak parçasının doğru alıcı yelpazesi sınıflandırıp ona göre pazarlama faaliyetleri oluştururum.
-Müstakil evde yaşamak isteyene 8.000 m² arazi pazarlanmaz.
-İmarlı arsa arayan bir yatırımcı veya inşaat firmasına tarla satamazsınız.
-Çiftlik yaşantısı isteyen bir alıcıya imarlı arsa satamazsınız.
Kısacası her toprak parçasını her alıcıya satamazsınız.

3. Oluşturulan doğru pazarlama planı ile satıcı kişi veya kişilerin(hisseli satış) satışa ihtiyacı olduğu zaman içerisinde, almış olduğum pazarlık ve kapanış eğitimlerim ve tecrübem sayesinde en doğru değerde işlemi kapatarak satış sözleşmesinin kurulmasını sağlarım.

4. işlemlerin sonunda dijitalleşen satış başvuruları, ilişik kesme, vergi, beyan, intikal, icralık durumlar vakıf şerhleri gibi konuları da çözümleyerek FİNANSAL akışı takip ederek RİSKSİZ bir devir teslim yapılmasını sağlarım.

Youtube sayfamızdaki içeriklere göz atmayı unutmayın!

Beni, bir de müşterilerimin cümlelerinden tanıyın...

Bu zamana kadar çalıştığım en iyi ve profesyonel emlak şirketi. Ankara'dan Bartın'a arsa almak için gittiğimiz de bizi evimizde hissettiren çalışanlar ilgi ve alakaları mükemmeldi. Özellikle Sami beye teşekkürü borç biliriz. Alım satımdan sonra bile oradaki islemlerimizle ilgilendi. Bizi hiç yalnız bırakmadı. Kendisine de özellikle teşekkür ederiz. Başarılarınızın daim olsun.

Abdullah NAZLIM

Müşterisinin ne istediğini bilen doğru müşteriyi doğru yere yönlendiren geniş müşteri portföyü sayesinde diğer emlak şirketinin 5 ayda satamadıgını 10 günde sonuca ulaştıran bir emlak şirketi insanların emlakçı ile ilgili düşüncelerini değiştiren şeffaf bir firma

Şaziye Güryol

Arazi uzmanı Samican ayan'a ve İşgören gayrimenkule teknik bilgisi ve tecrübesiyle arazi satışımızda verdikleri destek için çok teşekkür ederiz.

Orhan Harita

İşgören gayrimenkul işinde uzman ve güvenilir MURAT ve SAMİCAN bey e işlerinde başarılar dilerim ????

Sercan Yolcuoğlu

Bartina sektörde liderlik eden emlak ofisi. Başarılar dilerim.

Burhan Pişkin

En az 10 işlem yaptık kendileriyle,her adımında son derece profesyonel ve kurumsal davranışları ile kendinizi güvende hissediyorsunuz,uzun yıllar bu mesleği devam ettirebileceklerine inanıyorum,tebrik ediyorum kendilerini.

Cüneyt Özdemir