Müşterilerime neler kazandırıyorum?

Alırken Müşterilerime Kazandırdıklarım

Arsa arazi aıcısına sağladığım faydalar nedir?
1. Arayışta olduğunuz toprak parçasının öncelikle ne amaçlı satın alınmak istediğini doğru sentezlenmesiyle bütün pazara bakılan geniş yelpazenin tek bir hedefe odaklanmasını sağlarım.

2. Umuma açık pazarlanan veya kendi network etki çevre ağımda satışta olduğunu bildiğim, odaklandığımız hedefteki bütün arsa-arazileri bulup alıcı adayına sunarım.

3. Öncelikli beklenti sıralaması, bütçe gücü, gelecek için öngörüler, anlık beklentiler, hukuksal yapı, fiziki ve imar durumları göz ününde bulundurularak toprak parçasının alıcı adayına katacağı değer, fiyat-performans, beklenti-risk gibi Pazar analizlerini alıcı adayımla birlikte İNCELEYEREK ÇÖZÜMLERİM.

4. Elemeler sonucu azalan sıralamada ki tüm parsellerin tapu kayıt geçmişini, imar durumunu, vergi rayicini, Pazar rayicini, anlık ve gelecekteki varyetini araştırırım.

5. Bu aşamalar sonrasında her türlü teferruatı bilinerek alınacak olan mülkün istenilen zamanda, resmi ve risksiz bir şekilde tapu devrini sağlarım.
Bunlarla da bitmedi, sorumluluğunu aldığım her mülk. yıllık değer artışı, TÜİK verilerinin istatistik değerleme raporları, anlık olarak yapılacak hamleler, parselasyon, ifraz, cins değişikliği, mevzi imar uygulamaları, projelendirme, alt veya üst yapı imalatı gibi değer katacak her ne varsa benim tasarruflarım sonucu yapacağım naçizane öneri ve tavsiyelerimle varlığını büyütmeye devam edecektir.

Youtube sayfamızdaki içeriklere göz atmayı unutmayın!

Beni, bir de müşterilerimin cümlelerinden tanıyın...

Bu zamana kadar çalıştığım en iyi ve profesyonel emlak şirketi. Ankara'dan Bartın'a arsa almak için gittiğimiz de bizi evimizde hissettiren çalışanlar ilgi ve alakaları mükemmeldi. Özellikle Sami beye teşekkürü borç biliriz. Alım satımdan sonra bile oradaki islemlerimizle ilgilendi. Bizi hiç yalnız bırakmadı. Kendisine de özellikle teşekkür ederiz. Başarılarınızın daim olsun.

Abdullah NAZLIM

Müşterisinin ne istediğini bilen doğru müşteriyi doğru yere yönlendiren geniş müşteri portföyü sayesinde diğer emlak şirketinin 5 ayda satamadıgını 10 günde sonuca ulaştıran bir emlak şirketi insanların emlakçı ile ilgili düşüncelerini değiştiren şeffaf bir firma

Şaziye Güryol

Arazi uzmanı Samican ayan'a ve İşgören gayrimenkule teknik bilgisi ve tecrübesiyle arazi satışımızda verdikleri destek için çok teşekkür ederiz.

Orhan Harita

İşgören gayrimenkul işinde uzman ve güvenilir MURAT ve SAMİCAN bey e işlerinde başarılar dilerim ????

Sercan Yolcuoğlu

Bartina sektörde liderlik eden emlak ofisi. Başarılar dilerim.

Burhan Pişkin

En az 10 işlem yaptık kendileriyle,her adımında son derece profesyonel ve kurumsal davranışları ile kendinizi güvende hissediyorsunuz,uzun yıllar bu mesleği devam ettirebileceklerine inanıyorum,tebrik ediyorum kendilerini.

Cüneyt Özdemir