Samican Ayan Kimdir?

Harita Teknikeri - Arsa-Arazi Değerleme ve Yatırım Danışmanı

Yetki belgesine sahip çözüm ortağınız.

284+
Mutlu Müşteri

Müşterinin haklarını hem alırken hem de satarken koruyoruz.

640+
Tamamlanan Alış ve Satışlar

Ticaret hayatımızda tamamlanan toplam işlem sayısı

Youtube sayfamızdaki içeriklere göz atmayı unutmayın!

Beni, bir de müşterilerimin cümlelerinden tanıyın...

Bu zamana kadar çalıştığım en iyi ve profesyonel emlak şirketi. Ankara'dan Bartın'a arsa almak için gittiğimiz de bizi evimizde hissettiren çalışanlar ilgi ve alakaları mükemmeldi. Özellikle Sami beye teşekkürü borç biliriz. Alım satımdan sonra bile oradaki islemlerimizle ilgilendi. Bizi hiç yalnız bırakmadı. Kendisine de özellikle teşekkür ederiz. Başarılarınızın daim olsun.

Abdullah NAZLIM

Müşterisinin ne istediğini bilen doğru müşteriyi doğru yere yönlendiren geniş müşteri portföyü sayesinde diğer emlak şirketinin 5 ayda satamadıgını 10 günde sonuca ulaştıran bir emlak şirketi insanların emlakçı ile ilgili düşüncelerini değiştiren şeffaf bir firma

Şaziye Güryol

Arazi uzmanı Samican ayan'a ve İşgören gayrimenkule teknik bilgisi ve tecrübesiyle arazi satışımızda verdikleri destek için çok teşekkür ederiz.

Orhan Harita

İşgören gayrimenkul işinde uzman ve güvenilir MURAT ve SAMİCAN bey e işlerinde başarılar dilerim ????

Sercan Yolcuoğlu

Bartina sektörde liderlik eden emlak ofisi. Başarılar dilerim.

Burhan Pişkin

En az 10 işlem yaptık kendileriyle,her adımında son derece profesyonel ve kurumsal davranışları ile kendinizi güvende hissediyorsunuz,uzun yıllar bu mesleği devam ettirebileceklerine inanıyorum,tebrik ediyorum kendilerini.

Cüneyt Özdemir