Merak ettiğiniz her şey burada

HERHANGİ BİR TOPRAK PARÇASININ SATIŞI

(ARSA-ARAZİ-TARLA-BAĞ-BAHÇE)

Her arazi için ayrı ayrı planlanan Pazarlama faaliyetlerime başlamadan önce arsa-arazi’nin tüm teknik, fiziki ve hukuki araştırmalarını yaparak güncel piyasada ki gerçek değerinin tespitini sağlıyorum. Akabinde bu değerde arsa-arazi sahibi ile mutabakat sağlandıktan sonra satış sürecini başlatıyorum.

Hem alıcı, hem de satıcı olmak üzere her iki tarafın da menfaatlerini koruyarak, kimsenin kazanç kaybı yaşamadan, tamamen şeffaf ve güvene dayalı olacak şekilde adımlarımı atıyorum.

Fiyat analizinden sonraki süreçte portföyün alıcı pazarında ki hedef kitle analizini yapar ve bir sonra ki makalemde bahsettiğim(buraya link eklersek süper olur) pazarlama faaliyetlerimi başlatırım.

En hızlı ve en etkili pazarlama tekniklerim ile her portföyüme özel çözümler üretiyorum. Bu sayede yetkisini almış olduğum her portföyümün sözleşme süresi içerisinde %98 oranında satışını sağlıyorum.

Bana emanet etmiş olduğunuz arsa veya arazilerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyorum.

Sizler hayatınızda belki 3 belki 5 kez bir yer alıp sattınız, Oysa ki ben lise hayatımdan itibaren her günümde arsa ve arazilerin değerlemesinden, tapu müfredatına kadar her alanında yer aldım.

Tüm bu satış sürecinde sizlerde zaman kaybı, bilgi kirliliği, maddi değer kaybı yaşamadan, şeffaf ve güvenli bir şekilde toprak satışınızı gerçekleştirebilmenin rahatını ve huzurunu yaşıyorsunuz.